Hypotéza o dvouveličinovém vesmíru

 

BLOK M - M. Petásek vědec

Vážení,

je to už víc jak rok, co jsem vyzval pana M.Petráska k omluvě za jeho hrubé pomluvy, výsměch a ponižování lidskosti. Protože se tento pán nejen neomluvil, ale po celou dobu stupňoval své arogantní nestydaté chování a hanobení ( viz úvodní ukázky ), rozhodl jsem se jednak ke kritice jeho vědeckých vědomostí, jeho „díla“, a jednak i k ironiím, abych ( bohužel oplácím ; nemám jiné prostředky proti zlu ) tak takovým způsobem ukázal na jeho špinavý charakter.

JN. 01.08.2006

Autorské právo

K osobě M.Petráska, Martincz , jehož práce fyzikální zde podrobuji své kritice :

Poznámka pro nezasvěceného čtenáře: odstavec níže jsou slova samotného Petráska (použil je na WIKI 01/2007), které jsem já parafrázoval "jako" moje.

Souhlasím se spekulaci o duševnim stavu tohoto podivného honiče českých proutkařů a kartářek, bezcitného egoisty s rasistickými sklony, a hulváta, který má duševní chorobu od dětství možná po matce, protože veškeré odkazy na takovouto spekulaci vedou. ( viz jeho chorobopis, který by měl veřejně předložit ). Myslím si IMHO, že by se měli vyjádřit lidé s jeho úchylným charakterem seznámení, protože to je jako byste v cizim článku vymazali obecné stanovisko jen proto, že mu nerozumíte a nezdá se vám s hlediske vzdáleného pohledu dostatečně dokázané. Ale no flame samozřejmě :-) nic proti, pouze prožívá rozkoš z urážení a lživých ujetých obviňování o tom, že ho chce Navrátil zabít, což ukazuje na jeho schizofrenní poruchu a stihomam ( Navrátil nechtěl nikdy nic jiného, než aby se mu hulvát omluvil. Ostatně je proti němu vedeno podání obžaloby k Soudu za křivé nařčení aj. ). Pokud nebudou další námitky, vrátím původní podobu :-) --Navrátil 29. 1. 2007 (UTC)

Poznámka : Petrásek tvrdí o sobě, že je Mgr., a že vystudoval údajně teoretickou fyziku ( což ovšem z jeho prací níže není až tak poznat ), oproti Navrátilovi, který vyjma toho, že si titul zveřejňuje, nikdy o něm nic nikde nenapsal. Ani školu, ani rok, ani obor. Nevíme. Možná to neví ani on sám... :-). A protože Petrásek všechno o sobě napsal, ( Navrátil ne, neměl důvod se chlubit ), tak tím pádem je dokázané, že ten Mgor je...., o čemž se přesvědčíte až budete číst jeho odbornosti (... které nikdy nikde neopsal, to hlásá. Kdyby to nehlásal, tak by to opsal ).

Návštěvnost od 30. 6. 2007